O vestavěných skříních

7798129Vestavěné skříně jsou dobré levná renovace, že dostanete spoustu další úložný prostor. Jsou to poměrně jednoduché stavět, a vytvořit dobrý projekt pro někoho, kdo chce rozvíjet své DIY dovednosti. Budete získat zkušenosti v tom, jak k rámu stěnu, jak dát do sádrokartonu, jak omítka, a jak nainstalovat sadu posuvnými dveřmi. Celý projekt stojí asi $ 150, za předpokladu, že máte potřebné nástroje již. Pokud ne, co je lepší výmluvu?

Vestavěný skříň zde popsané je určen pro boty (a wardshoe?), Takže je to trochu mělčí, než je průměr skříň, a je plný s policemi spíše než oblečení železnici. Nicméně, stavba je skoro stejná jako u ostatních vestavěné skříně jsem udělal – to je jen jediný, pomyslel jsem dokumentu. Trvalo odpoledne stavět, pak omítání vzal týden stejně jako obraz.

Tento návrh je určen pro rohové šatníku plné výšky, a dostatečně široká, aby se vešly 4′ široký soubor posuvných dveří (dva 2′ široký posuvné zrcadlové dveře). Vždycky jsem nenáviděl nedbalý boxu, který vyčníval do této místnosti, a my jsme byli vždycky zakopnutí boty, které byly dumpingové bez okolků na podlahu. Široká šatní skříň A 4′ by pokryla oba problémy. Vše, co bylo třeba bylo dva jednoduché snímky, které by mohly být přišroubována k stěny, podlahy, stropu a každý jiný. Rozměry viz náčrtek.

Pokoj je propojen s lehkým vypínačem na každé straně. Měl jsem v plánu odstranit ten, který by se skrývá v šatníku a nahradit ji nádoby, takže jsme mohli přidat malé topení v případě potřeby v zimních měsících.

Čtyři police 400 mm od sebe, plus patro, by nám oddělené skladování obuv pro každého člena rodiny (5). Také jsem přidal poloviční hloubka police 400 mm vyšší (nad úrovní dveří) pro některé další skladování.