Jak udržovat dřevěnou podlahu?

podlaha

Dřevěné podlahy je fantastický investice a může skutečně zvýšit hodnotu vašeho domova. Je vhodný pro většinu oblastí doma a je podpořena Armstronga špičkových záruk. Armstrong také nabízí obrovský výběr z tvrdého dřeva druhů a povrchových úprav, takže jste si jisti, najít přesně to, co chcete. Prohlédněte si část podlahy z tvrdého dřeva 101, nebo jednoduše procházet naše dřevěné podlahy vidět na vlastní oči. Chcete-li zachovat krásu a dlouhověkost každé dřevěné podlahy postupujte podle následujících kroků. Do venkovní vířivky Softub se vejde jednotlivec i celá rodina.

Ujistěte se, že si vyberete ten správný typ tvrdého dřeva pro váš projekt podle následujících doporučení výrobce. Navrženo tvrdé dřevo funguje dobře téměř kdekoliv a zároveň pevná tvrdého dřeva by neměl být instalován ve vlhkém prostředí, jako například v koupelnách nebo sklepy.

  • Vytírejte s dřevěnou podlahu čistší.
  • Stírejte nebo prach pravidelně
  • Utřete rozlití okamžitě, protože vlhkost by prosakovat do desek a začít poškodit dřevěnou podlahu
  • Vyhněte se tažení nábytek a spotřebiče, jako dřevěné podlahy bude dent a škrábanců pod tíhou
  • Zvažte použití podlahových chráničů s nábytkem

Pamatujte si, že vaše dřevěné podlahy jsou investice, takže postupujte podle doporučení péče k zachování jejich hodnoty. Pravidelná údržba je klíčem k dlouhodobým, nádherných podlah, že jen Armstrong může nabídnout.